KONST / Litografier / Färglitografi 9199365
nr 919 9365
Färglitografi
12 st, Efter Billmark, Gripsholm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:43:49
100 kr
200 kr
600 kr